۱۰ بهم

نکات قبل از لیپولیز

نکات قبل از لیپولیز

لیزرلیپولیز به معنای شکسته شدن و تجزیه شدن چربی ها است  . این روش جهت  رفع چاقی های موضعی به کار گرفته می شود .  لیزر لیپولیز به صورت سرپایی بافت های چربی زیر پوست را رفع می کند . طبق تحقیقات انجام شده نیز مشخص شده که پس از انجام لیزرلیپولیز چندان دردی در افراد ایجاد نمی شود . ماده ای که در لیزر لیپولیز درقسمت مورد نظر تزریق می شود باعث ادامه پیدا کردن کاهش وزن پس از چند روزمی شود . لیزر لیپولیز روشی ملایم و کم تهاجمی است که موجب رفع چربی های زیادی از بدن می شود . در ذیل نکات قبل از لیپولیز را شرح می دهیم .

نکات قبل از لیپولیز

نکات قبل از لیپولیز شامل چه مواردی می باشد ؟

مصرف دارو های رقیق کننده ی خون نظیر آسپرین ، ویتامین E ، فراورده های امگا3 باید از یک هفته قبل از عمل قطع شود .

سیگار کشیدن موجب تاخیر در روند بهبود پس از لیزرلیپولیز می شود لذا باید تقریبا از دو هفته قبل از انجام عمل لیپولیز ، از مصرف سیگار اجتناب نمود  . این امر تاثیرات مثبتی بر روی کوتاه تر شدن دوره ی نقاهت پس از عمل می گذارد.

شب قبل از عمل لیپولیز باید حداقل 8 ساعت خواب راحت داشته باشید لذا برای تحقق این منظور می توانید دوش آب گرم داشته باشید و یک آرام بخش مصرف کنید .

با این وجود که لیپولیز عملی سرپایی است اما انجام آزمایشاتی همانند آزمایش ساده ی خون قبل از انجام عمل توصیه می شود .

اگرچه عمل لیپولیز یک عمل سرپایی به شمار می آید اما می بایستی  مانند اعمال جراحی دیگر در مراکز جراحی محدود یا کلینیک های مجهز به اتاق عمل و با رعایت شرایط بهینه انجام شود .

 

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیف سینه ، پروتز سینه )

دکتر محمد هادیزاده

درباره نویسنده

لیفت سینه | پروتز سینه | لیپوماتیک
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

پاسخ

چهارده − هشت =