۱۱ بهم

اهمیت گن در لیپوماتیک

اهمیت گن در لیپوماتیک

علاوه برتاثیرات زیادی که لیپوماتیک بر کاهش وزن و تناسب اندام دارد ،‌ اقدامات بعد از عمل لیپوماتیک نیزاز اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و تاثیرات زیادی در مطلوب تر بودن نتیجه ی عمل خواهد گذاشت . اهمیت گن در لیپوماتیک نیز از مراقبت های پس از عمل لیپوماتیک به حساب می آید که عدم استفاده از آن ممکن است نتایج مطلوبی به دنبال نداشته باشد .

اهمیت گن در لیپوماتیک

نقش پوشیدن گن پس از لیپوماتیک :

با استفاده از لیپوماتیک چربی هایی که بین پوست و ماهیچه وجود دارد برداشته می شوند .  برای جوش خوردن پوست به ماهیچه مدت زمانی نیاز است  . اگر به مراقبت های پس از عمل لیپوماتیک بی توجهی شود ممکن است مایعاتی که  در حین عمل به ناحیه ی مورد نظر تزریق شده اند ، در این فضا باقی بمانند و مانع جوش خوردن پوست به لایه ی زیرین شوند . بنابراین پوشیدن گن پس از لیپوماتیک باعث خارج شدن سریع ترشحات خونابه ای از سوراخ ها می شود و روند بهبود نیز زود تر انجام می شود .

پوشیدن گن پس از لیپوماتیک که موجب خارج شدن خونابه ها می شود ، از ایجاد چین خوردگی بر روی پوست جلوگیری می کند .

گن با تنظیم سیستم گردش خون باعث بهتر شدن جریان خون می شود و همچنین از بروز افت فشار خون و سرگیجه هایی که پس از عمل ممکن است پیش آید ، پیشگیری می کند .

گن فشاری پس از عمل قادر است خونرسانی به قسمت های عمل شده را بالا ببرد و در نتیجه سبب بهبود روند ترمیم شود .

پوشیدن گن مانع ایجاد التهاب های احتمالی بر اثر تجمع مایع و ایجاد سلولیت می شود .

گن فشاری از پانسمان ها و گاز ها محافظت می نماید به این ترتیب مایعات دفع شده را بهتر به خود جذب می کند .

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیف سینه ، پروتز سینه )

دکتر محمد هادیزاده

درباره نویسنده

لیفت سینه | پروتز سینه | لیپوماتیک
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

پاسخ

یک × چهار =